» Trening Personalny

Trening Personalny

5 powodów aby wynająć trenera personalnego:

 1.CHCESZ MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE MASZ WŁAŚCIWIE DOBRANY TRENING DO SWOICH OCZEKIWAŃ I MOŻLIWOŚCI?

„Plan treningowy – a co to?”
Na rynku pełno jest haseł dotyczących odpowiedniego doboru treningu, diety, a Ty nie wiesz co jest odpowiednie dla Ciebie?
Jeżeli uważasz, że to zbyt trudne zadanie, aby własnoręcznie przygotować swój własny układ zajęć wówczas jest czas, aby skontaktować się ze swoim osobistym trenerem!

 2.MARZYSZ O TYM, ABY ZAWSZE OSIĄGAĆ ZAMIERZONE EFEKTY?

Jeżeli trenowałeś przez chwilę i nie jesteś usatysfakcjonowany rezultatem jaki osiągnąłeś – potrzebujesz trenera. Osobisty trener rozłoży twój układ treningowy jak odkrywca najciekawszych wynalazków, a odpowiednie zmiany wprowadzi tak, aby przywrócić cię na ścieżkę uzyskiwania szybkich rezultatów z ćwiczeń!

 3.NIE JESTEŚ PEWNY SWOJEJ FORMY?

Jedną z najprostszych dróg, aby zdusić swoje ćwiczeniowe rezultaty to mało rozwinięty plan treningowy. Możesz pracować nad sobą całymi dniami i nocami, a efekty będą mizerne. Dopóki nie przygotujesz swoich ćwiczeń prawidłowo, nie zobaczysz wyników, nawet po bardzo długich i wyczerpujących ćwiczeniach.
Trener nauczy cię dobrych nawyków w dochodzeniu do formy jakiej potrzebujesz, a one zaprocentują w całym Twoim życiu.
Wielu początkujących powinno skorzystać z usług trenera personalnego przez pierwsze tygodnie ćwiczeń, tak aby nauczyć się odpowiednich ćwiczeń od początku.

 4.LUBISZ BYĆ MOTYWOWANY?

Ćwiczenie wydaje się nie do zrobienia?
Wielu ludzi znajduje wymówki, aby „wykręcić” się od ćwiczeń, które są dla nich idealne i tak naprawdę nie ma w ich wykonywaniu najmniejszych trudności.
Pomoc trenera? Dlaczego nie!
Zaoszczędzisz dużo czasu i energii jeżeli osiągniesz kres swoich możliwości.
Nowe, szybkie rezultaty w dużo krótszym czasie! Czyż nie brzmi zachęcająco?

 5.W DOBORZE TRENINGU POTRZEBUJESZ PROFESJONALISTY?

Nie ryzykuj samodzielnością, jeżeli masz specyficzne wymagania związane z dolegliwościami i ich profilaktyką. Twój lekarz i trener mogą podjąć współpracę, dokładając największych starań, aby trening był efektywny, a co najważniejsze ZDROWY równocześnie. Zapewni to polepszenie samopoczucia, nie pogarszając istniejących problemów.

Up