» Opinie klientów

Opinie klientów

Patryk Musiał
Spadek 6 kg tkanki tłuszczowej w dół i 8 cm na brzuch. 
Motywujące zajęcia, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dieta złożona pod upodobania własne. Elastyczny grafik zajęć. Miła atmosfera. To wszystko znajdziecie na treningach z Pawłem.

Polecam Trening4you.
Treningi prowadzone są na wysokim poziomie- urozmaicane i o roznym stopniu intensywności.
Za duży plus należy uznac że ćwiczyć nie trzeba w zatłoczonych i dusznych siłowniach, a w indywidualnej, czystej sali tylko z trenerem.Właściwie Trening4u to jedyne miejsce w Krakowie, które łączy podejście indywidualne ale nie izoluje od społeczeństwa;)) bo znajduje się zaraz przy centrum Squasha.Jest to super motywacja do regulalrnej aktywności i wyznaczone cele stają się realne. POLECAM
MAGDA GRABOWIECKA

Piotr WilczekSpadek 6 cm na brzuchu z równoczesnym przyrostem masy mięśniowej biceps: 3 cm. Serdecznie polecam Wszystkim treningi z Pawłem Porębą. Jest to siłowni, którą cechuje fachowa, wyszkolona i miła obsługa, fajna atmosfera oraz super sprzęt. Ja trenuje w lifesport.pl kilka razy w tygodniu i zamierzam robić to nadal z Pawłem ponieważ nikt inny nie dorównuje mu klasą.

Dorota Kaczmarczyk
Spadek 10 kg tkanki tłuszczowej w  1,5 miesiąca.
 Ponad miesiąc temu zaczęłam treningi personalne z Pawłem Porębą. Osiągnęłam zamierzone cele z czego jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam trenera P. Pawła jest to osoba godna zaufania.

Spadek 6 kg tkanki tłuszczowej w miesiąc.

 Treningi z Panem Pawłem są bardzo zadawalające, już po miesiącu są pożądane efekty. Jestem bardzo zadowolona z treningów i szczerze polecam ten klub. Naprawdę warto tutaj przyjść, polecam!

Po co bawić się w trening personalny?Po co bawić się w trening personalny?Zawsze myślałam, że to zabawa dla snobów… do czasu. Pierwsze spotkanie – co ja tu robię?! Drugie spotkanie – no dobra spróbuję przetrwać jeszcze kilka treningów. Kolejne – za każdym razem inny zestaw ćwiczeń więc nudno nie jest, dziesiąte poty wylewam ale jakimś cudem daję radę. Sama nie byłabym w stanie tak się zmobilizować, bo człowiek zawsze ma tendencje to pójścia na skróty. Jestem byłym instruktorem Aqua i mimo, że “coś tam” o wysiłku fizycznym wiem i jest on moją pasją to przyznaję, że nie udało mi się w pojedynkę dokonać nawet dziesiątej części tego co udało się przez pół roku regularnych treningów pod okiem “obcego”, zmiany diety i przyzwyczajeń. Mam tylko jedno do powiedzenia.– dzięki Paweł Poręba! JOANNA GŁOWACKA-RYBA
Up